Vážení držitelia  Značky kvality, vážení potravinári, 


Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v spolupráci so štátnym podnikom agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik pripravuje v termíne 9.12. - 10.12.2022 na výstavisku Agrokomplex v Nitre (v pavilónoch  A a B) podujatie Vianoce so Značkou kvality - Chute slovenských Vianoc, ktorého cieľom je propagácia , podpora a predaj kvalitných produktov od držiteľov Značky kvality a producentov kvalitných slovenských potravín v predvianočnom období.

V rámci podujatia pripravujeme aj sprievodný program pre návštevníkov. Podujatie sa uskutoční súbežne s výstavou Agrosalón.
V tejto súvislosti sme pre Vás pripravili bezplatnú ponuku na odprezentovanie Vašej spoločnosti a výrobkov formou jednotných stánkov v rámci  podujatia Vianoce so Značkou kvality – Chute slovenských Vianoc. 

Bezplatná ponuka obsahuje:

- postavenie stánku o rozmere 4x3 m (12 m2) octanorm 
- 1x pult výška 84 cm
- základné osvetlenie stánku,
- zásuvka 1 ks
- elektrický prívod do 3 kW + elektrorevízia,
- koberec
- grafický límec
- 1x stôl, 4 x stolička , vešiaková lišta
- prenájom výstavnej plochy 12 m2
- registračný poplatok
- 1x parkovací preukaz


V prípade záujmu Vašej spoločnosti prezentovať sa na podujatí Vianoce so Značkou kvality – Chute slovenských Vianoc si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie informácie o záujme mailom na kunova@agrokomplex.sk a v kópii na zuzana.bencurikova@land.gov.sk  (kontaktné osoby) do 11.11.2022. V prípade technických otázok ohľadom jednotných stánkov prosím kontaktujte p. Kunovú.

 

Kontaktné osoby

Za agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik: 
Mgr. Kristína Kunová
+421 911 611 608
kunova@agrokomplex.sk

Za Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR:
Ing. Zuzana Benčúriková (Čižmárová)
+421910918653
zuzana.bencurikova@land.gov.sk