Britská ambasáda Vás pozýva na online seminár On-line Industry Day, v ktorom zástupcovia britských ministerstiev ‘Border Protocol and Delivery Group’ a skúsení úradníci z niekoľkých ministerstiev (colný úrad, ministerstvo poľnohospodárstva, dopravy a priemyslu) poskytnú dôležité tipy a informácie, ktoré uľahčia prijatie zmien v rámci obchodného režimu medzi Spojeným kráľovstvom a Európskou úniou.

Seminár je určený pre spoločnosti importujúce do, prípadne importujúce zo Spojeného kráľovstva a prevedie Vás všetkými krokmi, ktoré budú potrebné v súvislosti s novým obchodným režimom so Spojeným Kráľovstvom počnúc 1. januárom 2021.

Seminár sa bude orientovať na colné procedúry, import a export tovaru, jedla, rastlín, živých zvierat a produktov pre zvieratá, neopomenie sa ani vplyv na dopravnú infraštruktúru.

Online seminár organizovaný Britskou ambasádou v Prahe sa bude konať dňa 3. novembra od 9:00, je potrebná registrácia na stránke: https://www.eventbrite.co.uk/e/industry-day-with-uk-cross-governmental-border-protocol-and-delivery-group-registration-125894779675.


SHARE